Чим займається Hannover Rück

Ми як перестрахувальник виконуємо різні завдання. Основою нашого бізнесу є прийняття та, відповідно, страхування ризиків наших клієнтів, основних страхувальників. Окрім того, ми допомагаємо їм виходити на нові ринки та розробляти інноваційні страхові продукти, передаючи наші знання, накопичені в різних країнах світу.

Ми хочемо підтримати людей, які були змушені покинути Україну, пропонуючи відповідним кандидатам можливість працевлаштування в Hannover Rück! Просто увійдіть на наш портал кандидатів та подайте заявку за власною ініціативою за цим посиланням. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом. (ссылке)

Порядок подання документів кандидата на посаду для українців у Німеччині

Крок 1

=>

Крок 2

=>

Крок 3

=>

Крок 4

 

Подайте заявку на нашому порталі для кандидатів на посаду

 

Наші спеціалісти з відділу кадрів почнуть шукати відповідну вакансію

 

Ми зв’яжемося з вами для початкового обміну ідеями

 

Ми швидко обробимо вашу заявку та завжди готові допомогти вам.

 

У нас працюють люди, які мають широкий діапазон профілів освіти: математики, економісти, спеціалісти зі страхування, інформатики, медики, бізнесмени, юристи, інженери та багато інших. Попередній досвід роботи в галузі страхування чи перестрахування не є обов’язковим. Для нас більш важливим є орієнтація на рішення та прагматичний підхід. 

Щоб допомогти вам досягти балансу між роботою та особистим життям за нових обставин, ми пропонуємо вакансії на повну та неповну зайнятість. А щоб ви могли ще швидше освоїтися в Німеччині, ви можете пройти курси німецької та англійської мови в нашій компанії.

Ми є надійним роботодавцем, від якого ви отримаєте багато спеціальних переваг, які не передбачені типовими договорами.

Адаптація нових працівників

Ми приділяємо велике значення тому, щоб новим працівникам було легше почати роботу. На перші декілька днів і тижнів вам буде призначено постійного помічника. Він супроводжуватиме вас і допомагатиме вам ознайомитися з новим робочим середовищем і вашою сферою відповідальності. Окрім того, ви матимете можливість детальніше вивчити перестрахувальний бізнес на різних базових курсах.